KOZAN HABER SİTESİNE VE KUYTUCAK KÖYÜNE HOŞ GELDİNİZ -

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Kariyerinizle ilgili yapacağınız görüşmeler olumlu sonuçlar verebilir. Bu konudaki üstün beceriniz ve ikna yeteneğiniz sayesinde karşınızdaki kişilerin beğenisini kazanabilirsiniz. Aynı zamanda başka yerlerden de gelecek teklifleri aynı anda değerlendirmek isteyebilir ve bu konuda biraz kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Yakın çevrenizin hayatında oluşan konulara ciddi bazı dokunuşlar yapmanız istenebilir. Sevmek ve sevilmek duygusuna bugün daha fazla ihtiyaç duyacağınız, manevi ihtiyaçlarınızın daha fazla hissedildiği dolu dolu bir gün geçirebilirsiniz. Özel ilişkilerde ise ilişkilerinizi kontrol altına almak isterken partnerinize karşı baskı ve tehditten uzak durmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Günlük yaşamda karşılaştığınız olayları gerçek boyutu ile değerlendirmeli hislerinize bu noktada güvenmeyi bilmelisiniz. Yine yeri geldiğinde kavga etmeden ve intikam gütmeden, karşınızdakini doğru şekilde ikna etme mücadelesini öğrenmeli ve uygulamalısınız. Zira bugün bunun önemini daha iyi anlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Anne ve baba ile olan ilişkilerde yaşanacak gerilime karşı bugün özellikle dikkat etmeniz gerekmekte. Zira onları anlamaya çalışmak sizin zararınıza değil faydanıza olacaktır. Eşinizle veya kendinizle ilgili maddi veya ortaklı finansal yatırımlarınızla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşamınıza bir anda renk katacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Kişisel farkındalığınızı artıracak olaylar deneyimleyebilirsiniz. Bazı durumlar karşısında yaşayacağınız duygusal streslerin altında öze dönüyor olmanız aslında başta farklı gözüken fakat sonrasında anlaşılan durumlardan ibaret olacaktır. Özel yaşamınızda ise gizli kalmış konuların açığa çıkması tekrar güven sorunu yaşatabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün biraz yavaşlayıp aklınızı ve kalbinizi dinlendirmeye alın. Neden o beni sevmiyor ya da hayatım neden böyle gidiyor gibi birtakım karamsar duygular içinde kaybolmayın. Yakında açılacak kapıların size mutluluk getirmeyeceğini nereden bilebilirsiniz ki?

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Ailenizden aldığınız finansal destekler sizlere ekstra bazı sorumlulukları da beraberinde yüklemiş olabilir. Bu durum sizleri rahatsız etse de bazı şeylere katlanmanız gerektiğini siz de çok iyi biliyorsunuz. Ancak yine de geleceğe ait finansal durumunuzda dengeyi çok iyi korumanız gerekmekte.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Aşk hayatınız ve sosyal iletişimlerinizle ilgili atacağınız adımlar bugün size fazlasıyla geri dönebilir. Özel ilişkilerde ise uzun süredir yönetemediğiniz bazı stresli durumlar bugün yerini fazlasıyla romantizm ve duygusallığa bırakabilir. Sevdiğiniz kişiyle beraber kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün beklentilerinizin dışında gelişen olaylar canınızı sıkabilir. Özellikle planladığınız şeylerin yolunda gitmemesi sizi ertelenmişlik duygusu ile baş başa bırakabilir. Ancak önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız fırsatlar bu kadar beklemenize değecek sürprizler getirmekte.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bekar oğlaklar için önemli ilişki fırsatları karşılarına çıkabilir. Ancak yaşça büyük ve olgun olmaları kafanızda bazı soru işaretleri uyandırabilir. Duygu durumlarınızın düşüncelerinizi bulandırdığı zamanlarda herhangi bir karar vermekten çekinmeniz iyi olur.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Yaşamdan bunalmışlığınız sizi hayatınızda değişiklik yapmaya doğru iterken bir yanınızda buna karşı koymak için tam tersi yönünde bir mücadele içinde olabilir. Şu ana kadar idealleriniz konusunda ödün vermemiş olmanız ileride de hiç yapmayacağız anlamına gelmez. Sizin için önemli olan mutlu olmak mı? yoksa hayatı sürekli kontrol altında tutmak mı?

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Geçmişten her ne kadar ders aldığınızı hissetseniz de çalışma ortamınızda ve finansal konularda yapmamanız gereken aynı hatalara düşme olasılığınıza karşı yine de çok dikkat etmenizde fayda vardır. Zira iyice anlamadan giriştiğiniz finansal yatırımlar ilk etapta çok cazip gibi gözükse de bunların İleriye yönelik daha fazla götürüleri de olabilir.

Bal - Koz Web Tasarım