KOZAN HABER SİTESİNE VE KUYTUCAK KÖYÜNE HOŞ GELDİNİZ -

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Kariyer hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilir bunların üstesinden gelmek için olduğundan daha fazla güç sarf etmek durumunda kalabilirsiniz. Hiçbir sorun çözülemez değildir. Ancak bazen bazı sorunlar daha fazla çalışmayı gerektirir. Sizler de bunun bilincinde olduğunuz sürece üstünden kalkamayacağınız hiç bir sıkıntı olmayacaktır. Bugün özellikle yakın çevre iletişimlerini izle ani ve sürpriz haberler alabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün hiç aklınıza gelmeyen bazı sürpriz koşullar nedeniyle finansal kayıplar yaşayabilir ve günü bu anlamda biraz mutsuz geçirebilirsiniz. Aslında bunun sebebi zamanında bazı şeylerin üstünü örtmeniz ile ilgili bir neden olabilir. Zamanında ödeme yapılmayan bir konu şu zamanda karşınızda ani bir şekilde gelmiş gibi gözükebilir. İlişkiler bazında ise eski arkadaşlıklarınızla ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün sosyal çevre ilişkilerinizde rekabet ve çıkar konuları sizi bir anda çileden çıkartabilir ve agresif davranmanıza neden olabilir. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun karşınızdaki kişilerin hep bu şekilde davrandıklarını görmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak siz yine de kendi üzerinize düşen görevi yapın ve sadece kendiniz olmaya devam edin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün aklınızı kemiren yersiz düşünceleriniz yüzünden duygularınızda dalgalanmalar yaşayabilir ve karşı taraf bu halinizden dolayı şüpheye düşebilir. Kendinizi anlamsız yere bu tuzak düşüncelere hapsetmeden gününüzü geçirmeli ve çok kıymetli olan zamanınızı bu şekilde harcayarak kendinizi tüketmemelisiniz. Hobiler ve sporsal aktiviteler bu anlamda size çok iyi gelecektir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Özel ilişkilerinizde karşı taraftan beklentinizin fazlasıyla artacağı bir gün yaşayabilirsiniz. Hatta karşınızdaki kişi daha da ileriye gidip düşüncesiz hareketleri ile sizi çileden çıkartabilir. Bu konuda biraz sabırlı davranmanızda fayda vardır. Belki bu davranışının altında yatan nedenler hiç de sizin düşündüğünüz gibi değildir. Biraz ilgi ve sevgi inanın her şeyi çözecektir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün size kariyeriniz ile ilgili özellikle yanlış yönlendirmeye çalışan kişilere karşı gayet uyanık olmalı ve karşınızdakinin ne kadar samimi olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ayrıca bu konuda derin bir araştırma yapmadan her duyduğunuza inanmamalısınız. Yine iletişim konularında ikiyüzlülük ve yalana karşı çok dikkatli olun. Sizi alt etmeye çalışan insanlar çevrenizde dolaşıyor olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün maddi anlamda sizi rahatlatacak kaynaklarla karşılaşabilirsiniz. Elinize gelen bu fırsatı mantık çerçevesinde değerlendirip geleceğe yönelik atmak istediğiniz adımların planlamasını yapabilirsiniz. Mali ve hukuki konularda karar verirken konunun ehli olan kişilerle görüşme yapmalı ve araştırmanızı sağlam adımlar atarak yürütmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün karşınıza gelen sürpriz fırsatları küçümsemeden hareket etmeli ve yaşamın size iyi veya kötü büyük ya da küçük bazı şeylerle cevap verdiği fikrini sevgi ile kabul etmelisiniz. Bugün küçük gibi görünen işler aslında yarına atılan büyük işlerin yapı taşları olabilir. Bu konuda gereken farkındalığı edinirseniz yaşama karşı daha farklı bir gözle bakar önünüze çıkan fırsatları daha farklı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bugünlerde sizi yoran ve sizi neşesiz bırakan kişi ve olaylardan uzak durmanız iyi olacaktır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün aile üyelerinizin ani çıkan sağlık problemleri ile uğraşmanız gerekebilir. Onlara yardımda bulunmak finansal akışınızda değişiklik yapmanızı gerektirebilir. Yakın dostlarınız arasında yaşadığınız bazı kriz durumları bugün daha fazla canınızı sıkabilir. Sanki başınıza kakılıyormuşçasına hissedebilirsiniz. Bu konuda öfkenize hâkim olmalı Aslında size ne söylemek istediğini anlamaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün hem ofis arkadaşlarınızla hem de ev yaşamınızda karşılaşacağınız bazı problemlerde artık tepkili olmaktan vazgeçip farklı bir tarzda yaklaşım yolu geliştirmelisiniz. Zira bu davranış şekliniz başkaları tarafından çekilmez olarak algılanıyor olabilir. Yaşamda her zaman ve her yerde sorunların olması muhtemeldir. Önemli olan bizim bunlara bakış açımız ve davranış şeklimizdir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün aşk ve ilişkilerden yana uzun süredir darmadağınık olan ilişkileri bir anda toparlamak ve artık önünüze güzel bir yol çizmek isteği içinde olabilirsiniz. Ancak hayatınızı bu denli etkileyecek olan konunun bir anda oluşup gelişmesi sizler de takdir edersiniz ki mümkün değildir. Bu konuda kendinize ve karşınızdakine biraz daha zaman vermeli ve birbirinizi daha derinden tanımaya gayret etmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Özel ilişkilerinizde bazı ortak kararlar alabilir gelecekle ilgili güzel çerçeveler oluşturabilirsiniz. Sizler de bilirsiniz ki hayat silgi kullanmadan resim çizme sanatıdır. Bu nedenle verdiğimiz kararlar hayatımız için büyük önem taşırlar. Ayrıca verdiğimiz kararlardan geri dönmek gibi bir şansımız da genellikle yoktur. Bu nedenle ortak adımlarınızı atarken iyice karar vermeli ve sevgi ve güven çerçevesi içinde ilişkilerinizi sürdürmeliyiz.

Bal - Koz Web Tasarım