KOZAN HABER SİTESİNE VE KUYTUCAK KÖYÜNE HOŞ GELDİNİZ -

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün, dünün devamı niteliğinde bir gün. Tekrar nostalji yaşayacağınız, geçmişte yaşanılan olayların belki de sizi biraz zor durumda bırakabileceği bir gün. Sizler, gizliliğe çok önem veren bireyler olduğunuz için bazı konularda ekstra dikkatli olmanız gerekebilir. Sırlarınızı kiminle paylaştığınıza bu anlamda dikkat edin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün geçmişte tasarladığınız işle ilgili projeleriniz tekrar gündeminizde yer edebilir. Fakat bu sefer bambaşka haliyle yüzleşmeniz gereken durumlar ile karşınıza çıkabilir. Evet, siz bir Boğa’sınız. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Âmâ inanın insanın en büyük savaşı önce kendiyle olanıdır. Önce kendinizi bu anlamda yenmeli sonra da önünüze çıkan fırsatları bir bir değerlendirmeye koymalısınız. “Keskin sirke küpüne zarardır" atasözünü öfkelendiğiniz anların kurtarıcısı olarak daima hatırlayın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Arkadaşlar, yakın çevre, kardeş, eğitim ve seyahatler konusunda geçmişe dönük bazı pişmanlıklarınızın olması muhtemel bir durum. Bu durumu fazla abartmamanızda fayda var. Zira bu geçici bir durum. İlişkisi olan İkizler ise karşı taraftan beklediği haber ve adımları bugün alabilirler.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Finansal hayatınıza düzen getirmeniz gereken bazı başlangıçlara adım atmak zorunda hissedebilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişilerle kariyeriniz adına faydalı görüşmeler yapabilir onların fikirleri doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Her zaman ne kadar doğru bilseniz de bir bilene danışmak sizi daima ileriye taşır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Ortaklaşa gelirleriniz ve finansal kaynaklı bazı konularda önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Bu konularla ilgili gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olmalı, tedbiri hiç bir zaman elden bırakmamalısınız. Bu anlamda kendinize güveneceğiniz, aklına danışabileceğiniz bir dost edinmeniz akıllıca olacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Geçmişte gizli kalmış bazı konular bugün gündeme gelerek bir kriz yaratabilir. Bunu pratik yapınızla iyi bir şekilde tolere edebilir, krizleri fırsata dönüştürebilirsiniz. Yalnız bu durumla ilgili kendinizi ifade etmek isterken yanlış anlaşılmamaya da azami dikkat gösterin. Hâkliyken haksız duruma düşmeyin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Geçmiş aşklarınızla ilgili bazı pişmanlıklarınız bugün içinizi biraz acıtabilir. Bu duyguyu abartmadan yaşamalı kendinize boş yere haksızlık etmemelisiniz. Yaşanmış her şeyin bir sebebi ve size getirmiş olduğu bir tecrübesi vardır. Bunu bilerek hareket etmeli, geçmişten ders alarak geleceğe doğru güvenle yürümelisiniz

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün ev, aile ve yuva kavramları ön planda olacak. Ailenizin beklentileri karşısında ilişkilerinizi düzgün ve dengede tutabilmek ve onların gönlünü kazanabilmek için gerekirse kendinizden ödün verecek onların öncelikleri için çaba sarf ediyor olacaksınız. Bugünlerde yaşadığınız olaylar biraz bedeninizi yıprattı, bu nedenle sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz. Biliyorsunuz hayatın önceliği sağlıktır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Aşk ve sevgi anlamında bugün kendinizi her zamankinden daha özgüvensiz hissedebilirsiniz. Bu noktada daha çekimser olmanız size boşuna zaman kaybettirebilir. Kördüğüm olmuş ilişkilerinizi artık tamamlama zamanın geldiğini düşünüyorsanız o gün işte bugündür. Her bitiş bir başlangıçtır unutmayın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Kardeşleriniz ya da akrabalarınızla iletişimde olmanız gereken konularda daha anlayışlı ve çözüm odaklı olmalısınız. Bu sizin yaklaşımınıza bağlı olarak pozitif ya da negatif yönde değişim gösterecektir. Bu yüzden düşünmeden konuşmak yerine her iki tarafı da dinleyerek hareket etmek sizin için daha akıllıca olacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün kendimize yapılmasını istemediğimiz bir durumu başkasına da yapmak istemeyeceğiz. Empati duygumuzun en üst seviyede yaşanacağı, birbirimizi daha iyi anlayabileceğimiz güçlü etkilerle dolu bir gün. Yani hatalarımızı objektif bir şekilde görüp İlk hatalının "biz"olduğu görecek ve bundan sonraki ahkâmlarınızda daha insaflı olacağımız bir gün geneli.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Artık hayatınızda nelerin değişmesini istiyorsanız ona doğru odaklanın ve değiştirmek için harekete geçin. Değişmese bile en azından çok uğraştım ama olmadı diyebileceğiniz bir vicdana sahip olursunuz. Yeter ki kendinizi toplayın ve harekete geçin. Hiç bir şey yapmamanın verdiği acı daha büyüktür çünkü.

Bal - Koz Web Tasarım